خانه / نبض زندگی در آیین بندگی / ازته قلب قرآن را باورکنیم

ازته قلب قرآن را باورکنیم

  • ۲۱-کسانی که به آیات خدا کفر می ورزند و پیامبران را بنا حق می کشند و دادگستران را به قتل می رسانند آنان را از عذابی دردناک خبر ده.

ازته قلب قرآن را باورکنیم

*ما اگر از ته قلب آیات قرآن را باورکنیم آنوقت شاید ذره ای درک معرفتی نصیبمان بشود . ما حکم خداوند را دلبخواهی انجام می دهیم نه خالصانه مثلا جلو مردم و اجتماع لباس های مرتب وقشنگ می پوشیم ولی وقتی تنها شدیم به خودمان نمی رسیم در واقع بخاطر رودر بایستی جلو مردم خوب هستیم نه به خاطرخدا .درحالیکه خدای متعال از رگ گردن به ما نزدیک ترند و به حال بندگان آگاه و بصیرند.خدای بزرگ بوسیله انبیاء و اولیا همه را به عدل و انصاف امر فرمودند و چون حجت تمام شده؛ برای ما وعده و وعیدها ی مختلف در آیات الهی بیان شده است پس اگرپا روی حکم خداوندگذاشتیم هیچ عذری درمقابل خدای خود نخواهیم داشت.

درباره admin

و ما رأیت منه الا جمیلا... (حضرت زینب علیها السلام)همه جا همچون کوهی استوار خود را آماده کرده تا فرمان مطاع امام زمان خود را انجام دهد و بی دریغ در راه اطاعت او فرمان برداری کند و خدا می داند آن لحظه آخری که برادر را برای رفتن به میدان شهادت بدرقه می کند با چه نیروی عجیبی خو را نگه می دارد و چگونه استقامت و بردباری از خود نشان می دهدکه امام حسین علیه السلام اسراری را به او می گوید ...(نگاهی کوتاه به زندگانی زینب کبری-سید هاشم رسولی محلاتی)

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا