خانه / نمی از باران / اخلاق در قلمرو قران (سیره علوی) / خداوند یاور همه، به جز او کسی را نداریم

خداوند یاور همه، به جز او کسی را نداریم

به نام خداییکه ...

خداوند یاور همه، به جز او کسی را نداریم

 

  • ترجمه :خداست که هیچ معبود(بحقی)جزاونیست وزنده (پاینده )است:

*شروع هر کار را اگر با یاد و نام خدا آغاز کنیم فهم  و ا نجامش آسان می شود- ان شاءالله.اگر ما با قرآن کریم همراه با مفاهیم باطنی آن انس پیدا کردیم ،شاید به فضل خدای تعالی بتوا نیم سر سوزنی خوب و بد را از هم تشخیص دهیم .یاور همه خداوند هستند و ما غیر از او کسی را  نداریم که یاریمان کند.

ترجمه::این کتاب را درحالی که مؤید آنچه پیش از خود است،به حق بر تو نازل کرد و تورات و انجیل را …

  • خدای تعالی قرآن را فرستادند برای اینکه ما با پیروی وتدبر در آیات آن اشتباه نکنیم اگر هم قبلا اشتباهاتی داشتیم، گذشته خود را ، هم اصلاح و هم جبران کنیم .قرآن کریم جدا کننده حق از باطل است ما خیلی راحت می توانیم خلاف حکم خداوند انجام ندهیم .حتی انسان بی سواد هم باسؤال از علمای دین می تواند بفهمد حق کدام است و باطل کدام.هیچ چیز در آسمانها وزمین از خدایتعالی پنهان نیست وهمه چیز را خداوند می دانند پس سرخود را کلاه نگذاریم وبهترین کار را انجام دهیم -ان شاءالله.
  • (ترجمه و نکاتی از آیات ۲و۳سوره مبارکه آل عمران)

درباره admin

و ما رأیت منه الا جمیلا... (حضرت زینب علیها السلام)همه جا همچون کوهی استوار خود را آماده کرده تا فرمان مطاع امام زمان خود را انجام دهد و بی دریغ در راه اطاعت او فرمان برداری کند و خدا می داند آن لحظه آخری که برادر را برای رفتن به میدان شهادت بدرقه می کند با چه نیروی عجیبی خو را نگه می دارد و چگونه استقامت و بردباری از خود نشان می دهدکه امام حسین علیه السلام اسراری را به او می گوید ...(نگاهی کوتاه به زندگانی زینب کبری-سید هاشم رسولی محلاتی)

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا