خانه / نبض زندگی در آیین بندگی / رفع گرفتاری به شرط اخلاص

رفع گرفتاری به شرط اخلاص

۵۰و هنگامی که دریا رابرای شما شکافتیم و شما رانجات بخشیدیم و فرعونیان را در حالی که شما نظاره می کردید غرق کردیم.(سوره مبارکه بقره)

 

*همین الان در این زمان هم شکافتن دریا اتفاق افتاد ولی به نحو دیگری . خداوند بادولت آمریکا نیستند ولی باملت ایران همراهند و مابسیار واضح آثار آن را در تمام شئون مختلف از جمله جریان طبس و گرفتن لانه جاسوسی جنگ هشت ساله و… درکارهای کوچک و بزرگ مشاهده می کنیم. کمی فکر کنیم و غافل نباشیم.

 

ان شاءالله در عمل مسلمان واقعی و شیعه باشیم می دانیم که خداوند باما هستند، به شرط اخلاص در عمل از پروردگار در گرفتاری ها کمک می گیریم ان شاءالله.

 

 

درباره admin

و ما رأیت منه الا جمیلا... (حضرت زینب علیها السلام)همه جا همچون کوهی استوار خود را آماده کرده تا فرمان مطاع امام زمان خود را انجام دهد و بی دریغ در راه اطاعت او فرمان برداری کند و خدا می داند آن لحظه آخری که برادر را برای رفتن به میدان شهادت بدرقه می کند با چه نیروی عجیبی خو را نگه می دارد و چگونه استقامت و بردباری از خود نشان می دهدکه امام حسین علیه السلام اسراری را به او می گوید ...(نگاهی کوتاه به زندگانی زینب کبری-سید هاشم رسولی محلاتی)

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود

رفتن به بالا