وحدت

وحدتواعتصموا

ترجمه:در حقیقت دین نزد خدا همان اسلام است و کسانی که کتاب (آسمانی)به آنان داده شده با یکدیگر به اختلاف نپرداختند مگر آنکه علم برای آنان (حاصل )آمد .آنهم به سابقه حسدی که میان آنان وجود داشت و هرکس به آیات خدا کفر ورزد پس (بداند)که خدا زود شمار است.)آل عمران/آیه۱۹)

وحدت
*وحدت بین مسلمانان مهم است. مسیحی ها ویهودیها خیلی زیرکانه به دین خود اهمیت می دهند و تبلیغ می کنند. در قرآن دوستی با غیر مسلمان نهی شده ولی اگر می خواهیم دین اسلام را تبلیغ کنیم( به شرطی که اعتقاد و آگاهی خیلی قوی و محکم داشته باشیم و)در حدی که صمیمیت ایجاد نشوداشکالی ندارد خوب است بتوانیم کسی را به اسلام دعوت کنیم .غیر مسلمان از سست بودن مسلمان در دین سوء استفاده کرده و تبلیغ [سوء] می کند.

درباره admin

و ما رأیت منه الا جمیلا... (حضرت زینب علیها السلام)همه جا همچون کوهی استوار خود را آماده کرده تا فرمان مطاع امام زمان خود را انجام دهد و بی دریغ در راه اطاعت او فرمان برداری کند و خدا می داند آن لحظه آخری که برادر را برای رفتن به میدان شهادت بدرقه می کند با چه نیروی عجیبی خو را نگه می دارد و چگونه استقامت و بردباری از خود نشان می دهدکه امام حسین علیه السلام اسراری را به او می گوید ...(نگاهی کوتاه به زندگانی زینب کبری-سید هاشم رسولی محلاتی)

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا