وحدت

وحدتواعتصموا

ترجمه:در حقیقت دین نزد خدا همان اسلام است و کسانی که کتاب (آسمانی)به آنان داده شده با یکدیگر به اختلاف نپرداختند مگر آنکه علم برای آنان (حاصل )آمد .آنهم به سابقه حسدی که میان آنان وجود داشت و هرکس به آیات خدا کفر ورزد پس (بداند)که خدا زود شمار است.)آل عمران/آیه۱۹)

وحدت
*وحدت بین مسلمانان مهم است. مسیحی ها ویهودیها خیلی زیرکانه به دین خود اهمیت می دهند و تبلیغ می کنند. در قرآن دوستی با غیر مسلمان نهی شده ولی اگر می خواهیم دین اسلام را تبلیغ کنیم( به شرطی که اعتقاد و آگاهی خیلی قوی و محکم داشته باشیم و)در حدی که صمیمیت ایجاد نشوداشکالی ندارد خوب است بتوانیم کسی را به اسلام دعوت کنیم .غیر مسلمان از سست بودن مسلمان در دین سوء استفاده کرده و تبلیغ [سوء] می کند.

درباره admin

و ما رأیت منه الا جمیلا... (حضرت زینب علیها السلام)همه جا همچون کوهی استوار خود را آماده کرده تا فرمان مطاع امام زمان خود را انجام دهد و بی دریغ در راه اطاعت او فرمان برداری کند و خدا می داند آن لحظه آخری که برادر را برای رفتن به میدان شهادت بدرقه می کند با چه نیروی عجیبی خو را نگه می دارد و چگونه استقامت و بردباری از خود نشان می دهدکه امام حسین علیه السلام اسراری را به او می گوید ...(نگاهی کوتاه به زندگانی زینب کبری-سید هاشم رسولی محلاتی)

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود

رفتن به بالا