چند توصیه ناب

رهبرانقلاب در جمع فرهنگیان استان:

*در محیطهای جوان بخصوص دانشگاهها مراقب عرفانهای کاذب باشید که این یکی از برنامه‌های فلج کننده است.

*مسئله انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی فقط این نیست که در مسابقه با کشورهای دیگر از لحاظ پیشرفت مادی و علمی و سیاسی شرکت کنیم،مسئله تشکیل حکومت در اسلام،مسئله یک تحول در اندرون انسانی است.

رهبرانقلاب در دیدار روحانیون خراسان شمالی:

مراجع تقلید کنونی مکرر به بنده گفته اند که ما تضعیف این نظام را حرام قطعی میدانیم و خیلیشان از روی لطف به ما پیغام دادند که ما تو را مرتب دعا میکنیم و این نشان از قدرشناسی به نظام اسلامی است. حوزه های علمیه نمیتوانند سکولار باشند، این سکولاریسم است که میگویند ما به نظام کار نداشته باشیم.

رهبر انقلاب:

مسئولان باید مسئولیت‌پذیری داشته باشند و تقصیرها را گردن هم نیندازند، مسئولیت‌های خود را در قانون اساسی بشناسند و با هم همدلی و همزبانی داشته باشند.

 

درباره admin

و ما رأیت منه الا جمیلا... (حضرت زینب علیها السلام)همه جا همچون کوهی استوار خود را آماده کرده تا فرمان مطاع امام زمان خود را انجام دهد و بی دریغ در راه اطاعت او فرمان برداری کند و خدا می داند آن لحظه آخری که برادر را برای رفتن به میدان شهادت بدرقه می کند با چه نیروی عجیبی خو را نگه می دارد و چگونه استقامت و بردباری از خود نشان می دهدکه امام حسین علیه السلام اسراری را به او می گوید ...(نگاهی کوتاه به زندگانی زینب کبری-سید هاشم رسولی محلاتی)

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا