چند توصیه ناب

رهبرانقلاب در جمع فرهنگیان استان:

*در محیطهای جوان بخصوص دانشگاهها مراقب عرفانهای کاذب باشید که این یکی از برنامه‌های فلج کننده است.

*مسئله انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی فقط این نیست که در مسابقه با کشورهای دیگر از لحاظ پیشرفت مادی و علمی و سیاسی شرکت کنیم،مسئله تشکیل حکومت در اسلام،مسئله یک تحول در اندرون انسانی است.

رهبرانقلاب در دیدار روحانیون خراسان شمالی:

مراجع تقلید کنونی مکرر به بنده گفته اند که ما تضعیف این نظام را حرام قطعی میدانیم و خیلیشان از روی لطف به ما پیغام دادند که ما تو را مرتب دعا میکنیم و این نشان از قدرشناسی به نظام اسلامی است. حوزه های علمیه نمیتوانند سکولار باشند، این سکولاریسم است که میگویند ما به نظام کار نداشته باشیم.

رهبر انقلاب:

مسئولان باید مسئولیت‌پذیری داشته باشند و تقصیرها را گردن هم نیندازند، مسئولیت‌های خود را در قانون اساسی بشناسند و با هم همدلی و همزبانی داشته باشند.

 

درباره admin

و ما رأیت منه الا جمیلا... (حضرت زینب علیها السلام)همه جا همچون کوهی استوار خود را آماده کرده تا فرمان مطاع امام زمان خود را انجام دهد و بی دریغ در راه اطاعت او فرمان برداری کند و خدا می داند آن لحظه آخری که برادر را برای رفتن به میدان شهادت بدرقه می کند با چه نیروی عجیبی خو را نگه می دارد و چگونه استقامت و بردباری از خود نشان می دهدکه امام حسین علیه السلام اسراری را به او می گوید ...(نگاهی کوتاه به زندگانی زینب کبری-سید هاشم رسولی محلاتی)

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود

رفتن به بالا